Drogo Black Silesia Antracit

zpět

linka

jsem největší a nejsilnější černý pes...

porodní váha: 400 g

Jsem největší, ale Deneris se nenechá zahambit je za mnou v těsném závěsu, dělí nás jen pár deka. Deneris a Drogo k sobě patřili v seriálu ze kterého máme naše jména V seriálu to byli silní jedinci, tak doufám, že naše jména nám dají sílu a chuť do dalšího života.

Pořád jsem největší, ale pěkně mi šlapou na paty brácha Dream a sestra Daenerys.... ani já nemám ještě svoji novou rodinu a jsem z toho smutný. Tolik bych chtěl dělat radost, poslouchat a být milován. Pospěšte už je nám pět týdnů, za chíli bychom mohli odjet do nových domovů.

Mám nejkrásnější samčí hlavičku, pěkně širokou a je hned vidět, že jsem pes. Jen je mi to houby platné, protože pejsky nikdo vůbec nechce, prej jenom holky jsou v kurzu. No to nevím co budeme dělat, tady ve smečce bychom to my psi měli hodně těžké, ale nač zoufat, věřím, že se někdo najde, kdo bude chtít silného a krásného psa.

Hledám svoji novou rodinu, kde by mne měli rádi a chodili bychom na procházky, hráli si, no prostě všechno co k žití s pejskem patří. Jsem opravdu krásný pes a určitě bych se neztratil ani ve výstavním kruhu, no prostě jsem vhodný na všechno, možná i ovečky bych pásl ....