Dream Black Silesia Antracit

zpět

linka

jsem krásný silný černý pes

porodní váha: 350 g

Ještě toho moc nevím, stále spím a jím, ale už zkouším první nejisté krůčky, ale moc mi to nejde :-) snažím se přibrat abych dohnal bráchu, ale ne vždy se mi povede dostat se k nejlepšímu cecíku. Budu se víc snažit, ale slyšel jsem, že brzy dostaneme i něco jiného než mamino mléko, bude to prý maso a to určitě přiberu.

Už jsem se toho hodně naučil, když je venku moc horko já jediný se přešplhám přes schody domů a spím v klidu v předsíni kde je chladno. Dobře běhám, jsem chytrý, neperu se jsem hodný a přesto mne ještě nikdo nechce.... hledám svoji novou rodinu :-)

Jsem na tom stejně jako brácha i když říkají, že jsem drobnější, ale mám hezčí kukuč.... Nevím proč všichni chtějí jen holky a né šikovné pejsky. Věřím, že i já nejdu svoji novou milující rodinu, protože zde ve smečce je nějak moc dusno :-) ¨

Je kolem mne nějaké tajemství... tak uvidím co to je... Možná budu mít nové kamarády i novou rodinu. Držte mi palce.

..a je to tady....výběrové řízení a konkurz na canisterapeutiského psa jsem vyhrál já... Daenerys je moc akční a já odjíždím do Maďarska místo ní. Budu pomáhat lidem a to je nádherné poslání.