Daenerys Black Silesia Antracit

zpět

linka

... Deneris matka draků za bouře zrozená ... to je hrdinka serialu "Hra o trůny" a protože v noci 22. 6. právě byla bouřka a já jsem se narodila jako první silná a krásná černá fenka, tak jsem dostala jméno " Daenerys"

porodní váha: 395g

Mám brášku který se jmenuje jako můj partner v seriálu - Drogo je krásný a silný jen o málo větší než já. Jsem silná, dravá, prostě mám spoustu sil do života.

Dělám stále čest svému jménu, jsem krásná a silná. Mám už svoji novou rodinu, pojedu do Maďarska a tak.... představte si budu prý pomáhat nemocným i zdravým dětem, prý ze mne bude canisterapeutický pes :-) tak to se moc těším, pomáhat je dobrá věc.

Moje nová panička se už nemůže dočkat, mám prý doma už svúj nový pelíšek, obojek i vodítko, granulky a určitě i spoustu dobrotek. Ani ne za dva týdny už budu ve svém novém domově, kde mne čakají ještě dva pejsci, uvidíme jak mne přivítají.

Něco se doma šušká... nevím vlastně vůbec nic, ale prý neděle rozhodne. Tak se rozhodlo, ještě jsem zůstala doma a Dream jede do Maďarska místo mne. Nevím co si o tom mám myslet, ale určitě to je tak, jak to má být.