Curry Brown Silesia Antracit

zpět

linka

Přišel jsem na svět jako šestý, jsem krásný hnědý pes ....

Můj čas narození byl 14:50 a vážil jsem 401 g

pes - hnědý - Curry

tak a už jsem týden starý, no nic moc o světě ještě nevím, ale vím, že musím pořádně jíst a spát abych hodně zesílil a byl pěkný mohutný pes

pes- Curry - 1 týden

Tak a je to již dva týdny co jsem přišel na svět, očička se nějak nechtějí otvírat, ale co je na tom světě tak zajímavého, však se dočkám. Mám již něco málo přes kilogram a jsem ve velikosti druhý v pořadí Cairo je pořád největší a Casiopea je těsně za mnou.

pes - Cuury - 2 týdny

Mám jedno prvenství, hurá, mističku s masem jsem objevil první. Sice jsem do ní spadl, ale jak jsem se olízl, zjistil jsem, že je to veliká dobrota a začal jsem to něco olizovat a vlastně jsem porvé jedl něco jiného, než mléko od maminky. Mléko tam sice také bylo, ale kozí, pak krůtí maso a rozmočené granule. To jsem si dal, jak jsem mlaskal, tak jsem přilákal další sourozence. Všichni jsme byli celí od té kaše a navzájem se olizovali. Příště to bude už lepší.

pes - Curry - 3 týdny

Maso mám tedy moc rád, sice jsem Caira s váhou nedohnal, ale mám jen o pět deka méně a to se při váze nad dvě kila už skoro nepozná. Jsem veliký průzkumník, byl jsem první, který se odvážil vyjít z našeho pokoje a prozkoumat druhou místnost. Když jsme byli venku, také jsem první objevil růže a jejich trny :-) V hlavě mám spoustu lumpáren a nejvíce se peru s Cersei a Cordialem.

pes - Curry - 4 týdny

Tak teď už je to konečně nějaká zábava, můžeme i do dalších místností, a byli jsme i venku. Stále je co objevovat a já se tedy hodně snažím aby mi nic neuteklo, vysavače se už nebojím a mixer, to bylo brnkačka. Mám přes tři kila a jsem super pes, do každé nepohody. jen mne zatím nikdo nechce, že by to bylo tím, že jsem hnědý :-(

Curry - 5 týdnů

Venku je skoro jaro a tak se všichni vydáváme na zahradu, jsem zvědavý a zkoumám skoro všechna zákoutí. Najvíce se nám líbí v " tankodromu" to je místo, kde dospělí vyhrabali různé jámy a tak vznukly kopce i jámy, a skoro tunely. To je zábava, honíme se dokola a tak je o zábavu postaráno.

Curry - 6 týdnů

Je to divné, tak krásný hnědý kluk a nikdo mi nechce....Haló hledám novou rodinu, už je mi 8 týdnů a jsem super pes, kamarád na všchny lumpárny i klidnou práci. Neztratím se na výstavě, ani na parkůru agility... Tak pokud ještě nemáte svého chlupáče, tak neváhejte kontaktovat naší paničku.

Curry - 8 týdnů

 

zpět


poslední aktualizace - 12.03.2017
webmaster © Breneva