Cortina Black Silesia Antracit

zpět

linka

Přišla jsem na svět jako třetí, jsem krásná černá fena ....

Můj čas narození byl 11:15 a vážila jsem jen 286 g

fena - černá - Cortina

Na svět jsem přišla jako nejmenší štěně, tak vím, že musím hodně pít mlíčko, abych dohnala své sourozence, Casiopeu a Caira, tedy nedoženu, ale Ceres už doháním. Je nám týden a mezi mnou a sestrou Ceres jsou už jen dva dekagramy :-) ... pořád jsem ale nejmenší.

fena - Cortina - 1 týden

Tak ani za dva týdny jsem ty své sourozence ve váze nedohnala, přibírám pravidelně, ale na to abych je dohnala na to nějak nemám. Jak jsme dnes vážili, tak panička řekla, že to tak nenechá a tak cumlám mlíčko od Trixinky na gauči a jsem s mámou samotná, aby mne nikdo nevytlačil. No uvidíme, jestli se to nezlepší .

fena - Cortina - 2 týdny

Krásně přibírám a budu ještě více. Curry objevil mističku s masem a já jsem ho hned následovala. No a u mističky jsme vydržela nejdéle, jedla jsem co se do mne vešlo. To by v tom byl čert, abych je nedohnala.

fena - Cortina - 3 týdny

Já vím, už je nedoženu, ale váha pěkně roste, dvě kila budou za chvilku a být krásná jemná fenka je lepší, než vypadat jako pes :-) Hraju si a skáču, jsem rychlá, pohotová, u žádné lumpárny nechybím, ale neperu se. Nejvíc se pere Cersei i s klukama. Já jsem prostě hodná holka.

...tady bude chybět moje fotka... protože jsem se vrtěla a všechny moje fotky byly rozmazané ...

No a teď je mi už pět týdnů, jsem pěkně rostlá, šikovná, stále se neperu, ani s holkama, ani s klukama. Jak mne to popadne, tak běhám a skáču, hraju si s míčkem a sourozenci mne moc nezajímají. Nejsem zbrklá, vasavače jsem se nejdřív bála, ale teď už je mi to jedno.

Cortina - 5 týdnů

Venku je super i když některé hry sourozenců jsou hodně akční a tak se někdy straním. Ale pokud jsou hodně dotěrní, tak se také nenechám a vrčím na ně. Ráda jsem i sama, nevadí mi, že jsem sama v pokoji. Pěkně rostu a už se těším na svůj nový domov, tam budu jediný pejsek a to bude mazleníčko :-)

Cortina - 6 týdnů

Už jsem doma, bydlím nyní v Olomouci.... mám dvě kočičí kamarádky a svého malého kluka. Jsem moc spokojená.

Cortina a její malý páníček

zpět


poslední aktualizace - 12.03.2017
webmaster © Breneva