Cordial Black Silesia Antracit

zpět

linka

Přišel jsem na svět jako druhý, jsem krásný černý pes ....

Můj čas narození byl 9:15 a vážil jsem 348 g

pes - černý - Cordial

Tak týden je za námi, jsem rychlý a hbitý u toho nejlepšího cecíku jsem skoro vždy první a rozhodně se s tím nepářu, nejvíc mne ale štve, že Casiopea je o sedm deka těžší. Budu s tím muset něco udělat. Ale prý co je malé, to je milé, ale nevím jestli to platí i u beardetek.

pes - Cordial - 1 týden

Tak mám těsně pod kilo.... oči se mi prolouply jako prvnímu, jsem rychlý a již skoro chodím. Většinou usnu během chůze a hodně daleko od mámy i sourozenců, ale nevadí mně to, jak se probudím hned se dokážu zorientovat a jsem u cecíku skoro jako první. Dva týdny to není žádný věk, příští týden už bude víc novinek.

pes - Cordial - 2 týdny

Tak konečně vidím a rozeznávám co je kolem mne. Můj bráška Curry mne pronásleduje a chce se se mnou prát, vrčí a snaží se mne převalit. Je o trošku těžší , lae jaá jsem hbytější, nedám se. Jo a miska s jídlem to je paráda, jen jsem nevěděl, že bych v tom neměl sedět a chodit. Dlouho mne pak všichni olizovali a mně se to moc nelíbilo.

pes - Cordial - 3 týdny

Když to tak vezmu, tak jsme s bráchama skoro stejní, všichni máme přes dvě kila, všichni jsme silní a statní, ale já se o tom snažím přesvědčit všechny okolo a tak se často peru, tedy já to nevidím jako praní, ale občas zavrčím a když si někdo se mnou chce přeměřit síly, tak se nedám. No vyhrávám často, ale na sto procent to není. Jednou mne přetlačila i Cersei. Však ona je pěkný ďáblík, nic si nenechá líbit a já si myslím, že je to správné.

pes - Cordial - 4 týdny

Podle paničky jsem ten nejlepší pes, co má, jsem zvídavý, rychlý, kontaktní. Vysavače jsem se nabál a první jsem se pokusil ho prozkoumat úplně z blízka. Na procházce chodím nejdál. Když přijdou lidičky do místnosti jsem první, kdo si chce hrát. Sice ještě nemám tři kila jako bráchové, ale moc mi do těch třech kil nechybí.

Cordial - 5 týdnů

Stále jsem první ve všech lumpárnách, dobrodružstvích, prozkoumávání tajů zahrady, no panička má asi pravdu, jsem perfektní pes.... Jen stále nemám nové lidičky, no nevím jestli je to dobře, ale být na liskou pozornost sám a nemít kolem sebe pořád narváno... asi není k zahození, ale i ve smečce je super i když někdy mám z toho vrčení strach a raději si jdu hrát jinam.

Cordial - 6 týdnů

Tak a je asi rozhodnuto, slyšel jsem, že zůstanu doma, že talent co mám se nesmí nechat jen tak ladem a budu prý moc cvičit, a budu super pracovní pes.... no nevím jestli je to zrovna skvělá kariéra, ale beardedka je pracovní pes, tak co... než se válet na gauči, tak raději pracovat, cvičit, pást, tančit, čuchat.....práce je víc než dost

Cordial - 8 týdnů

 

zpět


poslední aktualizace - 15.01.2017
webmaster © Breneva