Casiopea Black Silesia Antracit

zpět

linka

Přišla jsem na svět jako první, jsem krásná černá fenka ....

Můj čas narození byl 6:50 a vážila jsem 385 g

fena - černá - Casiopea

... jídlo .... mlíčko, to je moje kredo, dobře jíst, růst, odpočívat a sílit. Nejlepší cecík je vždy můj, pokud mi ho nevyfoukne Cairo, ten taky myslí jen a jen na jídlo, panička nás od sebe skoro nerozezná, musí se vždycky podívat jestli mám, nebo nemám pindíka :-) Dokonce i kresbu na límci máme skoro stejnou.

fena - Casiopea - 1 týden

Ha ha , tak Curry má jen o jedno deko víc než já a je to pes. Jsem prostě mohutná, silná a krásná , né tlustá, ale osvalená, ale zatím mne ty svaly nějak nechtějí držet na nožkách. Určitě se to změní a budu chodit jedna báseň.

fena - Casiopea - 2 týdny

Tak chůze se zlepšila, ale tak jako Ceres tedy neběhám. Jsem raději rozvážná a tak se také dostanu k cíli a určitě jistěji. Do mističky s masem se také moc nehrnu, však je tam dost pro všechny. Z holek jsem stejně největší, tak co.

fena - Cosiopea - 3 týdny

Z holek jsem stále největší, tedy i nejtěžší. Někdy jsem trochu těžkopádná, z bedny se občas překulím, ale venku jsem došla nejdál a prozkoumala jsem největší kus zahrady. Myslím si, že není třeba soutěžit, prát se a hašteřit, ale když otravují moc, tak se nedám, ale nebaví mne to tak jako Cersei, ta se pere nejčastěji.

fena - Casiopea - 4 týdny

Stále jsem největší a nejmohutnější fenka, budu asi po mamince, ta je taky dobře stavěná a pěkně mohutná a prý se to líbí. Mám už svoji novou rodinu a budu blízko, tak se určitě ještě se svojí smečkou uvidím. Jsem sice zatím pro jednoho člena rodiny překvapením, ale o to větší to bude přivítání... už se docela těším :-)

Casiopea - 5 týdnů

Jsem mohutná, silná a krásná, nebojím se ničeho, neúčastním se rvaček, rozvážně zkoumám zákoutí zahrady. Ráda si hraju s maminou a tetou Mínou...dokonce teta Mína je lepší na hraní naž máma, Máma je protivná, protože jí pořád chceme sát mlíčko a koušeme jí do cecíků a tak nás někdy pěkně povrčí. Teta Mína si hraje moc hezky. Dokonce mne vzala i do tlamy :-)

Casiopea - 6 týdnů

Mám svůj nový domov ... už bydlím v Českém Těšíně a určitě se tam budu mít dobře.... Byla jsem veliké překvapení pro jednu velkou holčičku, která má moc ráda pejsky a chce s nimi pracovat. Moc plakala .... ale štěstím, tak to je dobře ne. Těším se na všechno co mne tady čeká.

Casiopea a její nová rodina

 

zpět


poslední aktualizace - 12.03.2017
webmaster © Breneva