Bahama Brown Silesia Antracit

zpět

linka

Přišela jsem na svět jako osmá a koněčně zase holka :-) ... sice jsem hnědá, ale jsem krásná ......

Můj čas narození byl 20:45 a vážial jsem 325 g

Bahama   Bahama - 1 den - 325 g

jsem nejtěžší z nás hnědých, dokonce můj bráška je skoro o dvě deka lehčí než já, bude se muset snažit aby mne dohnal, protože jíst mi tedy chutná.

bahama - 1 týden - Bahama - 1 týden - 655 g

tak jsem se toho jídla pustila s velikou vervou, jsem druhá největší, jen obr "zlobr" má ještě o pět deka víc....

Bahama Brown - hlava - 2 týdny - Bahama - 2 týdny - 930 g

jsem největší ze všech, jíst mi opravdu chutná, ale jsem také nejhbitější a největší průzkumník, většinou spím pod klecí v herně a všichni mne hledají   :-)

Bahama - 3 týdny - Bahama - 3 týdny - 1355 g

opět jsem prozkoumala největší kus zahrady a dokázala jsem se sama vrátit, aniž bych řvala o pomoc jako to dělá Baccarat... masíčko mi chutná stejně jako všem mým sourozencům, jen z toho nedělám takovou vědu, prostě se nacpu na misku a zaberu nejvíce jídla pro sebe, najím se do sytosti a pak odpadnu jak zralá hruška ....

Bahama - 4 týdny - Bahama - 4 týdny - 1720 g

tak z holek jsem ta největší.... jsem rozumná, rozvážná a krásná... co víc si malá fenka může přát. Zuby jsem měla jako druhá a rychle jsem se naučila co se s nimi dá dělat, třeba kousnout dvounožce do nosu, nebo palce :-D

Bahama - 5 týdnů - Bahama - 5 týdnů - 2450 g

Jsem perfektní holka, přeperu i kluky a vůbec ničeho se nebojím. Začínám růst do výšky, vytahuji se a dostávám ty krásné fenčí tvary, zádíčka mám rovná, nožky rovné. Skáču, běhám, hrabu myšky v hlíně, ale když uvidím nějakého dvounohého, hned za ním běžím, protože s lidmi je největší zábava. Jsem hodná, ale i čertík...tak to ale má být. Potřebovala bych už toho svého dvounohého páníčka, aby jsem ho měla jen a jen pro sebe...Sice všude je dobře, ale je nás tu víc a páníčci mají jen dvě ruce  :-)  
Jsem nyní v Praze aby jste to pro mne měli ze všech stran blízko :-D

Bahama - tři měsíce - Bahama - tři měsíce - 8,1 kg

zpět


poslední aktualizace - 13.10.2013
webmaster © Breneva