Baccarat Black Silesia Antracit

narozen: 13. 7. 2013
černý se znaky

otec: Breaksea Mar di Gras
matka: Acetrix Lenzo Nacambel

pedigree

tituly a zkoušky:

Primary Working test, ZVOP
Junior Club šampion SK, Junior Club šampion CZ

2x CAJC, 1x r. CAC, 6x CAC, 1x r. CACIB, 2x CACIB, BOB

linka

...je to výhoda být domácí štěňátko a ještě prý moc krásné....

jak jsem rostl a sílil v paničce uzrávala myšlenka, že si nechá pejska, pečlivě prý vybírala spojení aby, kdyby.... no kdyby se rozhodla nechat si psa, tak aby byl vhodný ke krytí Arisky a Míny.... s myšlenkou si pohrávala hodně dlouho, ale nakonec se rozhodla, no a světe div se rozhodla se pro mne. I když byli ve vrhu daleko krásnější černí pejsci, tedy krásnější, ono se to tak nedá říci, měli lépe umístěné bílé znaky, velký límec a souměrné blíé nožky, ale stejně si vybrala mne....asi jsem rád i když jsem si říkal, že by bylo lepší mít svého perfektního dvounožce jen pro sebe, ale když ono těch perfektních dvounožců je prý moc málo a tak jsme vlastně moc spokojený, že jsem zůstal se smečkou.

Baccarat - 3 měsíce

panička má se mnou veliké plány ,ale já prý nejsem vůbec normální beardedka.... jsem totiž klidný, pomalý, rozvážný, poslušný, hodný, mazlivý.... to když jsem s paničkou sám a snažíme se cvičit, to jsem prý jak šnek. Zato ve smečce jsem prý normální, tedy rozívený, rychlý, občas i hluchý jak neslyším, že mi někdo volá a hrozně oškubávám svoji nejlepší kámošku Arisu, prý je to moje budoucí nevěsta, tak bych si jí měl považovat a neškubat jí srst, aby byl krásná.

Baccarat Black Silesia Antracit

Chodíme na výstavy a hlavně jezdíme pást ovečky, to je věc co se mi hrozně líbí. Prý jsem daleko lepší než Ariska, jsem prý rozvážný, nejsem tak hrrrr a nechci je vůbec kousat. Zkoušku ZVOP jsem úspěšně složil v Martínkovicích, kde jsme byli na táboře s ovečkami, abychom se něco naučili.

Ovečky pasu prý docela obstojně, všichni co mne viděli gratulovali paničce, že už se nebude muset tak rozčilovat, jako s Ariskou. Poctivě trénujeme na HWT a už jsme docela přiraveni. Tak uvidíme jestli se to podaří......... No a prásk..... tak jsme šli k ovečkám a nevěděli jsme, že jsou za elektrickou sítí pod proudem. Chtěl jsem se přiblížit a rána....moc jsme brečel a vyl, paničce se to zdálo hrozné a mně také. Od té doby k ovcím nechci....znuvu to zkoušíme, na vodítku s pamlsky, někdy mi to jde, ale pak se to zvrtne a já si vzpomenu a je to všechno pryč, od ovcí odejdu. Byli jsme na Dajaveře pro rady já i Ariska. Ariska se určitě ještě více zlepší a já.... já nevím. Dali jsme si teď pauzu a pak se uvidí.

Zato se věnujeme výstavám, no docela mi to baví, protože prý ani asi nejsem beardedka, tak jsem všude na volno, prodírám se mezi lidmi a pejsky v ruchu výstav, nosím se, tak jak se správný pejsek nosit má, ocásek je pěkně dolů a nebo rovně, při rychlém pohybu. V kruhu nemám problém, nic neřeším, ringovou drezúru mám dobrou a protože mám dobré výsledky, tak to paničku baví a jezdíme velmi často....

Hlav Bakýška :-)

v letošním roce jsem načal vlastně tři šampionáty, sice nevím k čemu mi budou, ale panička říká, že to je fajn, že je budeme mít. No tak jí věřím, že to k něčemu je. Mám 3x CAC z mezinárodky v Česku 3x CAC ze Slovenska, a získal jsem první dva CACIBy pro přiznání Mezinárodního šampiona. Už vím proč je ta panička tak šťastná, že mám úspěch. Je to prý její úspěch, že se jí povedla tak krásná štěnátka. Setkali jsme se s bratříčkem, který bydlí se svoji paničkou v Košicích a ten je skoro jako já, tedy velice krásný, jen má trošičku problém s vystavováním, asi se mu to nelíbí, tak jak mně. Ale má taky pěkně našlápnuto, v Maďarsku získal pěkné ocenění a 2x CAJC, a CAC ho určitě také nemine, pokud bude jeho panička chtít.

Baky na MVP v Lučenci

Doslechl jsem se, že budu otcem...hi hi hi hi ...psí tatínek to má jednoduché, krom hrátek s fenkou, tedy maminkou jeho štěňátek nemá žádné povinosti.... no nevím jestli si nějaké nepřipustím, třeba si s nimi hrát a učit je způsobnému chování, aby nebyli střeštiprdla, jako babička , tedy moje maminka Trixinka. Aby se ničeho nebáli a věřili ve všem paničce, no a pak aby dělali jen samou radost u nových páníčků.

Tak a je to tady...mojí nevěstě a mamince mých případných potomků přišel ten správný čas na krytí a tak jsme se do toho dali. Tedy přiznám se nebyl jsem z toho ze začátku odvázaný. Nějak jsem nechápal Arisčino lákání, mazlení, skákání a okusování. trošku jsem se bál, že za rohem nás kontroluje Mína a seřve mne. Ale pak jsem si dal říci a povedlo se to, tak jak si to panička představovala. No když jsem s k Arisce vůbec neměl, tak byla hodně zklamaná, že prý nejen, že nejsem normální bláznivá beardedka, ale ještě, že prý jsem ...no ani to tu nebudu psát co řekla, protože jsem jí pak dokázal, že to co vyslovila, vůbec není pravda.

První krok ke štěňátkům jsme udělali a teď to už vše záleží na Arisce a na matce přírodě..... pevně doufám, že jsem se nesnažil nadarmo.


poslední aktualizace - 02.08.2015
webmaster © Breneva

nahoru