Arisa Black Silesia Antracit

zpět

linka

Přišla první na svět.... Mínečce se to nepodařilo v porodní bedně, ale po cestě z venčení se musela zastavit v předsíni  : -)   ...   bylo právě 18:52

Kdyby dvounožci nebyli blízko asi bych to nepřežila, protože máma Mína byla trošku zmatená a neprotržená blána by znamenala pro mne jistou smrt....... Ale všechno dobře dopadlo,jsem čilá, rostoucí krásná fenečka.

Ariska    Ariska - 1 den - 417 g

První dny znamenají jen spánek a cumlání cecíku. Mamina provádí perfektní očistu... většinou vypadám jako bych vyšla ze sprchy :-)

Arisa - 1 týden    Ariska - 1 týden - 740 g

Tak jsem hodně povyrostla, zakulatila jsem se ...jíst mi totiž moc chutná :-)  V týdnu mám skoro jednou tolik co jsem měla když jsem poprvé spatřila svět. Už se moc těším až ho prvně uvidím :-) snad to bude stát za to.

Arisa - 2 týden   Arisa - 2 týden - 1180 g

Tak a očíčka se otevřela a já jsem uviděla ten krásný svět. Všude je kolem tolik zajímavého a představte si není tu s námi jen máma, ale je tu i teta a strejda co vypadají jako máma. Až povyrostu, tak si s nimi chci hrát a okusovat je. Dneska jsem poprvé došla.... slyšíte dobře došla k tetě Trixině.

Arisa a Trixi

Krásně rostu je mo moc dobře, masíčko mi moc chutná. Často chodím na výzvědy a pak mi musí hledat :-) Schovala jsem se pod rebarborový list a trvalo jim to dost dlouho, já si zatím v klidu spala.

Arisa - 3 týdny   Arisa - 3 týden - 1730 g

Venku je nejlépe, doma sice máme naší tělocvičnu, ale na trávě je to o moc lepší. Je ale moc horko, ven můžeme až pozdě odpoledne. Máme krásnou ohrádku, která nás chrání před tetou Trixi  :-)    ..... nějak pořád nechápe, že se nás nedá aportovat, brát nás do tlamy a štěkat na nás, jak budeme větší to bude super zábava... tedy pokud to všechno pochopí.

Arisa v tunelu   Arisa - 4 týden - 2485 g

Rostu prý do krásy říkala panička a pořád mi hladí a mazlí, kouká do tlamičky, jestli už mám zoubky..... jo jo mám je, poznala to na nose :-D .....češe mi hustou srst, vůbec mi to nevadí i nožky si nechám česat. Včera nás koupali, protože jsme se skoro všichni váleli v kuřecím mase :-) Nebojím se vody, ani sprchy, ani otírání ručníkem mi nevadí. Snažím se chodit čůrat na podložku a daří se mi to, i bobek se mi povede tam kde to panička vidí ráda. Dneska jsem objevila super věc.... tunel.... byla jsem první co ho prošla tam i zpět i když se kutálel, tak jsem se vůbec nebála.

Arisa - 5 týden   Arisa - 5 týden - 3060 g

Jsem takový všudybyl.... chci být první z bedničky, když nás přenášejí....první u mističky.... první prozkoumávám novou hračku... ale někdy mi předběhne Auriga, ta je o trošku větší a rychlejší. Z ničeho si nic nedělám, třeba když spadnu, tak se jen otřepu a běžím dál. Ráda okusuju paničce palec u nohy a ona pořád dělá auuu a nějak to mne ještě neplatí, tak má takové malé dírky kolem nehtu :-D   ..... asi to bolí. Nějak si myslím, že já tady zůstanu...musím se snažit, abych to byla opravdu já.... je tady s těma dvounožcema, totiž moc dobře. Dobré papání, spoustu her a máma ... no a další chlupáči...je to tu super!

Arisa - 6 týdnů   Arisa - 6 týden - 3740 g

Zahrada je dobrá věc, jsme na ní stále častěji a stále víc se dostáváme dál a dál. Prozkoumali jsme už i ten nejzažší konec..... Koukli jsme se do jámy co nám mamina vyhrabala, no tady jsme se prý měli narodit... no já to sice do bedny nestihla, ale i tak na koberci v předsíni to jistě bylo lepší, než v té hluboké a studené jámě :-) Bouřka a déšť mne nechal chladnou, i když byla bouřka hodně blízko a blesky křižovaly oblohu a hromy burácely, nijak jsem se o to nestarala. No proč taky, když všichni dospěláci chlupatí si to pěkně procházeli po zahradě a ani déšť jim nevadil, tak proč by měl vadit mně. Jen ty ohromné kapky, co se mi občas rozprskly na čumáčku, ty byly protivné. Panička mi pořád nutí hezky stát a už to někdy zvládnu i bez držení hlavičky :-) No jsem zvědavá kdy se prvně předvedu v tom výstavním kruhu.

Arisa - 8 týden - 4900 g

Procházky jsou super... je radost běhat a skákat, jen maminu, tetu a strejdu nějak nemůžeme dohnat, ale já budu až vyrostu také tak rychlá a poslušná. Stále trénujeme postoj , koukání na zuby, česání a různé jiné věci, myslím si že častěji než sourozenci a víte proč.... no protože jsem to já kdo zůstane doma.... huráááááá.... Nevím čím jsem si to zasloužila, myslím, že Tara jak se volá na All Stars má lepší bílé znaky, což je na výstavu lepší.. ale ani já nemám znaky špatně jen límec na straně k rozhodčímu by mohl být výraznější.  No uvidíme jestli nás tu nezůstane více, už máme osm týdnů , zájemci sice chodí, ale ještě se nikdo závazně nevyjádřil. Jistotu má jen Auriga, na kterou se už moc těší a myslím si, že hlavně děti se nemohou dočkat až se vrátí od moře a přijedou si pro vytoužené hnědé stěňátko.

linka

zpět


poslední aktualizace - 12.08.2012
webmaster © Breneva