Afra Black Silesia Antracit

zpět

linka

Přede mnou přišel na svět krásný hnědý kluk, ale odešel za duhový most a tak se o něm již více nedozvíme, jen že se narodil v 18:57 v porodní bedně a byl největší z vrhu - měl 423 g

No a teď o mně.....

Můj čas narození byl 19:18 a vážila jsem 383 g

Afra   Afra - 1 den - 383 g

I když jsem nebyla největší po narození, tak jsem největší v jednom týdnu života :-)

Maminka má tak dobré mlíčko, že jsem vždy první u cecíku a saju a saju a saju až u toho usnu....

Afra - 1 týden   Afra - 1 týden - 807 g

Moc toho ještě neumím, ale to krmení mi tedy opravdu jde.

Afra - 2 týden   Afra - 2 týden - 1345 g

Očička mám otevřené, zkouším se postavit na nožičky a šmejdím po bedně aby mi něco neuteklo. Hodně baštím, abych byly pěkná velká holka. Jsem největší a nejtěžší :- )

Afra - 3 týdny   Afra - 3 týden - 1803 g

Tak největší už nejsem, ale to je dobře...zdá se mi že Auriga se za chvíli neunese. Jsem nejuřvanější, nejrychlejší a nejlepší  : - ) Nenechám se od jídla odstrčit ve hře většinou vyhrávám a nehraju si s hračkami, nejlepší je škubat sourozence.

Afra - 4 týdny   Afra - 4 týden - 2600 g

To kuřecí maso mi moc chutná, dostali jsme i granulky, ale myslím si, že maso je lepší. Běhám skáču a trápím sourozence :-)   Někdy se trefím se jít vyčůrat na podložku, ale většinou to přijde dřív než dojdu. Ráda si hraju s velbloudem, protože na mne nevrčí tak jako Agira. Na zahradě všichni objevujeme nové věci, zvuky nás už moc neděsí. Sekačku jsme zvládli všichni. Když slyším " děti děti děti "  tak se rychle rozběhnu, protože tam je naše panička a má pro nás pohlazení a pusinky. Jsem moc spokojená.

Afra - 5 týdnů   Afra - 5 týden - 3100 g

Dostali jsme už telecí, zvěřinu, kuřátko, krůtu, mořskou rybu......všechno je to moc dobré. No a ty granulky jsou na žebříčku oblíbenosti na posledním místě, ale prý je asi budeme někteří muset u nových páníčků papat a tak se musíme naučit jíst i granulky. No kdyby to bylo to nejhorší co mne čeká, tak je to dobré. Hlavně ať jsou ty noví dvounožci hodní a budu mít dostatek procházek, hraček a hlavně ať mají na mne hodně času a můžeme si hrát. Budu hodná slibuji.

Ale teď na to ještě nemusím myslet, musím si užít her se sourozenci a zkoumání nových míst na zahradě.

Afra - 6 týdnů   Afra - 6 týden - 3450 g

Jééé to je super už běháme po celé zahradě, koušeme na co přijdeme, hrajeme si spolu i s páníčky, necháme se hladit od dětí a už se moc těšíme zítra jedeme na velký výlet na louky u cvičáku :-) Na zahradě je tolika zajímavého, co teprve bude tam na těch velikých loukách. Včera nás schválně nechali v bouřce na dešti... byli jsme všichni schovaní pod lavičkou, ale nebáli jsme se.

Afra - 8 týden - 4600 g

Na loukách je to zajímavější než na zahradě, je tam vysopká tráva a v ní se dá krásně schovat. Ráda si hraju s dřevíčky a koušu co se dá musím vyzkoušet co všechno se hodí na hraní :-) Chodí k nám teď pořád nějaké návštěvy a představte si možná budu mít novou paničku, moc jsem se jí líbila. Nebyla bych sama měla bych bobtailí kamarádku Aišu... tak snad se dostanu do dobrých rukou.

linka

zpět


poslední aktualizace - 12.08.2012
webmaster © Breneva